1. Klientas, apsilankęs parduotuvės DIVER.LT / 4DIVING internetiniame puslapyje pasirenka norimas prekes ir paspaudęs mygtuką “į krepšelį” suformuoja prekių krepšelį.
  2. Suformavus prekių krepšelį ir paspaudus mygtuką “tęsti” , klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. DIVER.LT / 4DIVING patvirtina, kad kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
  3. Toliau klientas pasirenka vieną iš galimų pristatymo variantų bei mokėjimo būdą .
  4. Patvirtintas užsakymas nusiunčiamas vykdymui į DIVER.LT / 4DIVING. Užsakymas pradedamas vykdyti tik nuo to momento, kai DIVER.LT / 4DIVING gauna patvirtinimą apie atsiskaitymą už užsakytas prekes.
  5. Klientui pateikus užsakymą, DIVER.LT / 4DIVING sistema automatiškai atsiunčia klientui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei kliento pateikti duomenys.
  6. Užsakymas išsiunčiamas pirkėjui pagal jo pasirinktą pristatymo metodą per dvi darbo dienas po apmokėjimo už užsakymą patvirtinimo .
  7. Neapmokėtas užsakymas nelaikomas vykdytinu ir bus automatiškai atšauktas praėjus dviems darbo dienoms po užsakymo pateikomo . Prekės pagal neapmokėtą užsakymą rezervuojamos dviem darbo dienoms , vėliau, po užsakymo atšaukimo , prekės bus sugrąžintos į DIVER.LT / 4DIVING parduotuvę.
  8. Kliento pateiktas užsakymas saugomas DIVER.LT / 4DIVING  duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.
  9. Visais atvejais laikoma, jog klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis DIVER.LT / 4DIVING  parduotuvės taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.